Menu
Dnes má meniny: Slavomír Zajtra: Vojtech

Michal Puček na jeseň opäť zažiaril Doporučený

Na začiatok veľká gratulácia!

Hlohovčan – kulturista Michal Puček sa opäť súťažne predstavil na medzinárodnej svetovej scéne a predviedol sa v parádnom svetle. Pre slovenskú kulturistiku vybojoval ďalšie cenné úspechy a zo súťaží si priniesol niekoľko jagavých trofejí.

Hlohovský silák sa najprv predstavil 13. októbra na súťaži Mr. Universe IBFF v Talianskom meste Taranto. V tejto svetovej federácii súťažil už ako profesionál a obsadil parádne druhé miesto. Následne si nedoprial ani chvíľu odpočinku a hneď začiatkom novembra (3. 11.) stál na opäť na stupni víťazov. Tento raz ale v súťaži s väčším cvengom a to na Majstrovstvách sveta WFF v USA v Los Angeles. A opäť to bola medaila so strieborným leskom. No sám priznáva, že to bolo ozaj náročné.

A ďalej, aby toho nebolo málo, azda ozaj to najlepšie prišlo na záver. Uplynulú sobotu (10. 11.) to bol aj s jeho účasťou absolútny vrchol v kulturistike - súťaž po hlavičkou federácie NABBA v Anglickom meste Birminghame. Aj tu mu športová šťastena priala. Napumpovanými svalmi – ich tvrdosťou, choreografiou i symetriou tela Michal Puček zaujal porotu, a tak aj tu sa dostal na stupeň víťazov a obsadil skvelé tretie miesto.

Okrem náročnej dlhotrvajúcej prípravy a absolvovaní aj dlhých náročných ciest medzi podujatiami sa Michal musel vysporiadať s časovými posunmi medzi svetadielmi. Nuž, výsledky a skutočne veľké úspechy, ktoré dosiahol takto na jeseň dokazujú, že je to veľký profesionál.

Ostáva veriť, že týmto to nekončí a že hviezda kulturistu Michala Pučeka bude žiariť aj naďalej. Držíme päste, Michal!

Napíšte komentár

návrat hore

Fraštacké noviny

  • Dvojtýždenník o živote v Hlohovci a okolí.

  Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií akýmkoľvek spôsobom bez súhlasu vydavateľa je zakázané.

Kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.