Menu
Dnes má meniny: Slavomír Zajtra: Vojtech

Liptákovci nepochodili v Modre. Podľahli jej tesne 19:18

V dnešnom (22. marca) predohrávanom zápase 4. kola nadstavbovej časti skupiny B Slovnaft Handball Extraligy neuspeli Hlohovčania na pôde nevyspytateľnej Modry. Do zápasu však vstúpili priam výborne, pretože už v 12. minúte viedli 1:6. Domáca Modra sa ale nezlomila a päť minút pred koncom prvého dejstva sa už opäť začínalo odznova. A to za stavu 7:7. Nakoniec prvopolčasové meranie síl lepšie vyznelo pre domácich, keďže na prestávku išli za stavu 9:8. Druhé dejstvo extra veľa vzruchu neprinieslo, ale zato na oboch stranách pokračovali gólové suchoty. Modra bola vo vedení až do 50. minúty, kedy sa v zápase opäť začínalo odznova, keďže Liptákova družina dorovnala na 15:15. Dokonca v 56. minúte viedla 17:18. No v koncovke a v posledných minútach zápasu stálo šťastie viac na strane domácej Modry, ktorá zdolala Sportu v pomere 19:18 a celkovo podčiarkla gólové suchoty v zápase oboch tímov.

Domácemu tímu dnešné víťazstvo pomohlo, nakoľko sa už potýkalo s úplným dnom tabuľky. Dnes sa hral ale aj druhý zápas nadstavby skupiny B, v ktorom doma hostil Strojár Malacky tím ŠKP Bratislava a počínal si nad očakávania. Policajtov zostrelil v pomere 28:23. Napriek tomu to nestačilo a momentálne okupujú dno tabuľky, aj to len veľmi tesne za Modrou. Sporta HC je zatiaľ priebežne na „prvom“ mieste a najbližšie ich čaká v domácom prostredí už v sobotu 30. marca rival z Bratislavy.

HO Slovan Modra – HC Sporta Hlohovec 19:18 (9:8)

Sporta: V. Cvíčela 1, L. Péchy 5, R. Sedláček, M. Paloncy, M. Holdoš 2, T. Ševčík 2, T. Bogár 3, L. Ľuba, G. Papp 2, L. Gálik, M. Hajko 3

Najlepší strelci za Modru: D. Berner 6, M. Mošenčík a V. Lackovič po 3

Vylúčenia:5-5, Pok.hody:6/5-2/0, Rozhodovali: R.Zubo, Z.Oťapka/delegát: I.Karlubík, Diváci: 200

Čítať ďalej...

Fraštacké noviny

• Dvojtýždenník o živote v Hlohovci a okolí.

Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií akýmkoľvek spôsobom bez súhlasu vydavateľa je zakázané.

Kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.